Polecane
21 kwietnia 2014
Hip Hop Easter! Lany Poniedziałek
Na świątecznej imprezie w klubie Rura wystąpią DJ Haem, DJ Lem, DJ Gram i DJ Slim. Lany poniedziałek na mapie imprezowej od lat kojarzy się z hip-hopem. Tak będzie i w tym roku.
WIĘCEJ
Polecane
22 kwietnia 2014
Całe życie wśród bohaterów z brązu - kolekcjoner Jan Kubicki
Miał zakład szewski i sklep przy placu Daszyńskiego, gdzie kupowało się w latach 60. „rollingstonki”. Za zarobione pieniądze kupował numizmaty, obrazy i rzeźby z brązu, najchętniej historyczne i patriotyczne.
WIĘCEJ
Polecane
24 kwietnia 2014
Popkulturowe przyjemności: „Archeologia mediów: od magnetowidów do sieci wymiany plików” - wykład Mirosława Filiciaka
WIĘCEJ
Polecane
25 kwietnia 2014
Młodzi rockmeni w TFP
Do Częstochowy przyjeżdżają goście z Edynburga, czyli grupa FOXTHROAT, która wzmocni zestaw częstochowskiego festiwalu Rockmess, który promuje młode zespoły grające szeroko rozumianą muzykę rockową.
WIĘCEJ
Polecane
26 kwietnia 2014
Harley'a czas zacząć...
Na jeden dzień Częstochowa stanie się motocyklową stolicą Polski, w której rządy będą sprawować miłośnicy jednośladów. Wszystkich, których przyciąga melodyjny bulgot silników, aromat spalin i chłód chromu zapraszamy w Aleje i Plac Biegańskiego w ostatni weekend kwietnia.
WIĘCEJ
Polecane
26 kwietnia 2014
Premiera Częstochowskiego Teatru Tańca
Tym razem Częstochowski Teatr Tańca zaprezentuje spektakl muzyczny „Kochankowie dnia - historia jednej fotografii”. Po raz pierwszy w historii teatru artyści tańczą do muzyki na żywo. Spektakl z muzyką francuską.
WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI
11 kwietnia 2014
Jak każdy wie, od Krakowa po Częstochowę ciągnie się sucha wyżyna obsiana wapiennymi skałami. Do tej malowniczej jurajskiej krainy od zachodu przylega częstochowski obszar rudonośny bogaty w złoża żelaza, którego bieguny wyznaczają Zawiercia i Wieluń.
9 kwietnia 2014
Red Bull Tour Bus znów wyjeżdza na polskie drogi! Tym razem na jego dachu zagra BRODKA w unikalnej odsłonie XS, prezentując swoje utwory w wyjątkowych aranżacjach na małe instrumenty. W ramach supportu wystąpi Krzysztof Zalewski w solowym wydaniu. Trasę koncertową artystów zaplanują fani w ...
8 kwietnia 2014
Jesteśmy z Bartkiem młodym małżeństwem, które swój świat wywróciło do góry nogami. Chociaż my uważamy, że on właśnie dopiero teraz stanął na nogach. Obecnie nasze życie kręci się wokół podróży, bycia ze sobą, poznawania i doznawania, rodziny i takich wyświechtanych stwierdzeń jak „chcieć to móc”, ...
4 kwietnia 2014
Owusu, córka małżeńskiego duetu koszykarskiego – Renaty i Paddyego Owusu jeszcze niedawno celowała w karierę sportową. Siatkarskich marzeń nie udało się jednak zrealizować. Za to dziś piękna częstochowianka o śniadej karnacji, którą zawdzięcza swojemu tacie i dziadkowi pochodzącemu z Ghany, świeci ...
1 kwietnia 2014
Postanowiliśmy trochę zamieszać w kalendarzu. Przekładamy kolejną kartkę do przodu, ale nadal trzymamy się marcowych klimatów. Łamiemy tradycję i to kwiecień mianujemy miesiącem kobiet! Kobiet silnych i pewnych siebie, kreatywnych, przebojowych i pięknych.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WYDANIA MIESIĘCZNIKA
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30