Polecane
1 maja 2016
I Maraton 42-200 Częstochowskie
Przed nami debiutujący wśród wydarzeń sportowych I „Maraton 42-200 Częstochowskie”, któremu będzie towarzyszył bieg na 5 km.
WIĘCEJ
Polecane
6 maja 2016
Akademia Młodych Jedi – terenowa gra dla dzieci i rodziców
6 maja Centrum Promocji Młodych i Częstochowska Gildia zapraszają młodych adeptów Mocy i ich rodziców do udziału w grze terenowej ,,Akademia Młodych Jedi." Start o godz. 17.00.
WIĘCEJ
Polecane
7 maja 2016
"Na czworakach" Teatru Polonia w Filharmonii Częstochowskiej!
Jerzezgo Stuhra, Dorotę Stalińską, Annę Karczmarczyk i Wiesława Komasę zobaczymy 7 maja w spektaklu "Na czworakach". Tekst należący do naszego kanonu teatralnego, kiedyś grany wciąż i wszędzie, dziś zyskał nowe treści i aktualność.
WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI
28 kwietnia 2016
Survival zyskuje ostatnio na popularności. Pojawił się w mediach m.in. dzięki programom Beara Gryllsa - lidera brytyjskich scoutów. Choć jego telewizyjne występy bywają różnie odbierane, z pewnością wpłynęły pozytywnie na promocję scoutingu.
28 kwietnia 2016
Pierwszy polski wspinacz, który pokonał mityczną granicę trudności 9a. Autor najtrudniejszej drogi w Polsce „Made in Poland” 9a oraz najtrudniejszego bulderu Obsesji 8C. Częstochowianin Łukasz Dudek (Salewa) od lat plasuje się w światowej czołówce wspinaczy skalnych.
28 kwietnia 2016
Rodzina Wojskowa była ogólnopolskim stowarzyszeniem kobiecym, utworzonym przez żony wojskowych służby stałej i rezerwy. Powstała w 1925 r. w Warszawie, z inicjatywy Józefa Piłsudskiego.
18 kwietnia 2016
Do niedawna emerytura kojarzyła się wszystkim z wyciszeniem, opieką nad wnukami, leniwie upływającym czasem, nudą… Dziś nie tylko nasze miasto opanowała moda na aktywnych seniorów. A wszystko dzięki osobom takim, jak Leokadia Chrząstek - inicjatorka edukacji częstochowskich seniorów w ...
15 kwietnia 2016
Już wiadomo, że Dawid Podsiadło da koncert na dachu muzycznego autobusu Red Bull w czerwcu w Czestochowie. Jest to możliwe dzięki głosowaniu.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI