Polecane
29 sierpnia 2014
MUNIEK STORY
Otwarcie wystawy „Muniek Staszczyk i Zespół T. Love w Gabinecie Wybitnych Częstochowian”. Jarocin... Woodstock... Rock Festiwal... Trudno za Muńkiem nadążyć. Gdzie go jeszcze nie było? W muzealnym Gabinecie.
WIĘCEJ
Polecane
30 sierpnia 2014
DNI CZĘSTOCHOWY - odsłona 22.
Podobnie jak w ubiegłym roku święto naszego miasta organziowane jest do spółki z Radiem Złote Przeboje, które zadba o rozrywkę na błoniach za pętlą tramwajową w dzielnicy Północ. BAJM, Tribute to Boney M oraz Taraka to gwiazdy, które wystąpią w ramach Dni Częstochowy.
WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI
18 sierpnia 2014
W Częstochowie spotkamy Nepomucena u zbiegu ulicy Wręczyckiej i Wielkoborskiej. Również przy wylocie ulicy Wieluńskiej (biegnącej od błoni jasnogórskich) widać na wysokim cokole jego wizerunek. Zastanawiający był dla mnie powód jego postawienia akurat przy Rynku Wieluńskim. Zagadkę rozwiązała...
14 sierpnia 2014
Pociąga kobiety i mężczyzn. Dobra na każdą porę roku. Dynamiczna, energetyczna, wciąż się zmienia. Podobno można nią zainteresować nawet niemowlaki. O fenomenie zumby rozmawiamy w klubie TAURUS fitness & spa z instruktorką Eweliną Cieślak i uczestniczką jej zajęć Agnieszką Kulisiewicz.
14 sierpnia 2014
Jeszcze niedawno grali poprawnie, ale czegoś brakowało. Dodatkowo mało kto słyszał o młodym wtedy składzie. Teraz wszystko jest na swoim miejscu, wygrali kilka lokalnych festiwali, wydali profesjonalną Epkę, dużo koncertują także poza miastem. Jednym słowem są „na dobrej drodze”. O kim mowa? O ...
5 sierpnia 2014
Lato w pełni. Jedni w pocie czoła pracują od rana do wieczora, inni wylegują się na plaży. Do tych pierwszych zalicza się Mariusz Błażej, który w letnim sezonie strzeże wypoczywających na basenach przy Dekabrystów. Jest ratownikiem od 20 lat.
3 sierpnia 2014
W tym roku znów w letnie, niedzielne popołudnia w parku im. Staszica rozlegają się dźwięki muzyki. To odbywają się Koncerty Letnie w Altanie Parkowej, nawiązujące – o czym nie wszyscy wiedzą – do stuletniej miejskiej tradycji. Jak przed wiekiem cieszą się wielką sympatią częstochowian i gości.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI