Polecane
5 marca 2015
Spotkanie Toastmasters
Znacie to uczucie, gdy stajecie w nieznanym gronie poproszeni o zabranie głosu i... nic?! Totalna pustka w głowie. Niemoc granicząca z męką. Cisza się niezręcznie przedłuża. Pocą się dłonie, a nogi uginają w kolanach, plącze się język, aż wreszcie milkniecie, nie mogąc wykrztusić słowa.
WIĘCEJ
Polecane
6 marca 2015
Carrion promuje płytę „Dla idei”
"Dla idei" jest czwartym albumem zespołu z Radomia, ale pierwszym z nowym wokalistą Kamilem Pietruszewskim, którego umiejętność opowiadania o zwykłych rzeczach za pomocą wielowymiarowych przenośni wniosła do zespołu nową wartość.
WIĘCEJ
Polecane
6 marca 2015
ROBERT JANOWSKI – song.pl
W "Koncercie nie tylko dla Pań" usłyszymy największe polskie przeboje w wykonaniu Roberta Janowskiego w aranżacjach na orkiestrę symfoniczną. Zabrzmią m.in. „Bo to się zwykle tak zaczyna”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Odrobinę szczęścia w miłości".
WIĘCEJ
Polecane
6 marca 2015
Raper i producent w duecie
Płyta "Sentymentalnie" to kolaboracja o klasycznym charakterze pełna brudnych, samplowanych bitów o ciężkim klimacie i oldscholowym brzmieniu z dodatkiem kompozycji autorskich.
WIĘCEJ
Polecane
6 marca 2015
Kasa Chorych w Klimatach
Prawdziwa legenda polskiego blues-rocka zawita do Częstochowy. Grupa założona w 1975 roku przez Ryszarda „Skibę” Skibińskiego i Jarosława Tioskowa zagra koncert w klubie muzycznym Klimaty przy ul. Wieluńskiej.
WIĘCEJ
Polecane
7 marca 2015
Dzień Kobiet z musicalem
Prawdziwa uczta muzyczna w klimacie jazzu i swingu! Od pieśni żydowskich po utwory musicalowe śpiewane w trzech językach. Szalone lata 20. ubiegłego wieku, doskonała gra aktorska, czyli spektakl "Siostry Parry" w naszym teatrze.
WIĘCEJ
Polecane
7 marca 2015
OKF i MGS dla Kobiet
Ośrodek Kultury Filmowej przygotował na sobotni wieczór "Noc Kobiet", dzień później Miejska Galeria Sztuki zaplanowała imprezę pod hasłem "Szminką malowane".
WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI
2 marca 2015
W marcowym numerze przyzwyczajamy Państwa do odświeżonej szaty graficznej i do nowych rubryk, takich jak Subiektywny Obiektyw, Goniec Gońców. Zmiany można zauważyć w dziale, gdzie zwykle polecane były albumy muzyczne. Teraz znani utalentowani częstochowianie polecają jedną książkę, płytę i film.
26 lutego 2015
Częstochowski OKF już po remoncie, na czas którego uwagę czytelników „Jasne, że Częstochowa” kierowaliśmy w stronę małego ekranu, a konkretnie seriali. Produkcje polecane ostatnio przez Przemysława Lewanowicza zebraliśmy w jednym artykule.
25 lutego 2015
Magia - tak zgodnie określają atmosferę panującą w GRUPIE POD WISZĄCYM KOTEM jej członkowie: Justyna, Michał, Cyprian, Damian, Piotrek i Karolina. Kotwicą Grupy jest Beata Gendek-Barhoumi. Grupa działa jako koło teatralne przy VII Liceum Ogólnokształcącym im. M.Kopernika.
24 lutego 2015
Już jest dostępna pełna energii i mocno taneczna Epka zatytułowana "In The Moonlight" Michała Biernackiego (Biernaski), dja i producenta z Częstochowy, który już w swoim dorobku ma kilka udanych produkcji i remixów. Do pobrania za darmo.
23 lutego 2015
Gdyby zwierzęta mogły mówić, na pewno powiedziałyby nam, jak bardzo nie znoszą wizyt u weterynarza. My jednak poznaliśmy takiego, od którego zwierzaki wychodzą wniebowzięte, choć na szczęście nie dosłownie.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI