Polecane
8 maja 2015
Hey Unplugged
Koncert przeniesiony z 29 marca. Bilety zachowują ważność. Można je też zwracać w kasie Filharmonii.
WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI
20 marca 2015
Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na plener fotovideo Malta 1-8 lipca 2015 (Buggibla, hotel San Pawl). Okazja dla instruktorów, nauczycieli, artystów, fotografików, fotoamatorów i videofilmowców.
16 marca 2015
POLE DANCE to nowa dyscyplina sportu łącząca elementy fitness i akrobatyki, w której drążek umożliwia wykonywanie układów tanecznych. Sprzyja modelowaniu kobiecej sylwetki, prostuje kręgosłup i uelastycznia mięśnie. Piszemy o niej, bo zaczyna podbijać serca częstochowianek.
12 marca 2015
Forsal to młody projekt, ale z doświadczonymi muzykami. Lider zespołu Jakub Konieczko wcześniej związany był z grupą K.K. Blues Band, i to właśnie on wpadł na pomysł zebrania nowego, autorskiego składu. Cechą charakterystyczną brzmienia Forsalu jest użycie harmonijki ustnej, która uzupełnia wokal.
9 marca 2015
Ostatnio zachęcaliśmy do stworzenia planu działania na ten rok. Jedną z propozycji był lifestylowy blog. Może pomysł na bloga o zdrowiu, kuchni i sposobie odżywiania? Przyjemne z pożytecznym. O bardzo modnej w wirtualnym świecie tematyce porozmawiamy z dietetyczką Małgorzatą Stanior.
5 marca 2015
Ma tylko 26 lat, a na koncie role teatralne na tak uznanych scenach jak deski Teatru Starego, IMKI, Teatru Rozrywki czy Łaźni Nowej. Dodajmy, że jest częstochowianinem. Z Radomirem Rospondkiem rozmawiamy o przecieraniu jego szlaku zawodowego.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI