Polecane
28 listopada 2014
„Matka Feministka, Polka, Żydówka”
W Centrum Promocji Młodych odbędzie się spotkanie z Agnieszką Graff, z którą będzie można porozmawiać o tożsamości, feminizmie, macierzyństwie, gender czy społeczeństwie obywatelskim.
WIĘCEJ
Polecane
29 listopada 2014
"A po nocy przychodzi dzień" - koncertowe pożegnanie Budki Suflera
Uwaga, pożegnalna trasa koncertowa, jedna z najważniejszych w tym roku. Będzie to też ostatnia szansa posłuchania Budki Suflera na żywo. Po 40 latach obecności na scenie, koncertami „A po nocy przychodzi dzień”, zespół na zawsze żegna się z publicznością.
WIĘCEJ
Polecane
29 listopada 2014
Maryla Rodowicz akustycznie
Częstochowska filharmonia potwierdzona na jesiennej trasie Maryli. Artystka podczas koncertu wykona utwory w nowej akustycznej aranżacji. Możemy spodziewać się największych hitów, kilku niespodzianek oraz niezapomnianych wrażeń.
WIĘCEJ
Polecane
30 listopada 2014
Akustyczny koncert PERFECTu
Muzyka Perfectu, gigantów polskiego rocka, ukształtowała kilka pokoleń fanów. "Autobiografia", "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą" to tylko niektóre z najbardziej rozpoznawalnych utworów, które złożyły się na 8 albumów studyjnych w dyskografii zespołu. Ostatni krążek „Da Da Dam” niemal od razu ...
WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI
27 listopada 2014
Nietuzinkowa postać w częstochowskim środowisku fotografików - wyróżnia się własną inicjatywą, ciekawymi wystawienniczymi pomysłami i konsekwencją w działaniu. Warsztatowo świetnie przygotowany do różnych działań, ma wielu fanów swojej twórczości.
21 listopada 2014
W 2005 roku byliśmy w górach Kaukazu, działając w rejonie Elbrusu i Uszby. Powstał pomysł, aby powrócić tam, ale tym razem od strony Gruzji. Głównym celem wyprawy było wejście na jeden z najwyższych szczytów Kaukazu – Kazbek o wysokości 5033 m n.p.m.
19 listopada 2014
Tadeusz Stępniak już od trzydziestu lat jest operatorem w częstochowskim Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Rumcajs”, który funkcjonuje w Akademickim Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej. Przez ten czas przewinął tysiące metrów taśmy filmowej i niestrudzenie przewija kolejne.
17 listopada 2014
Ten taniec daje satysfakcję, integruje i porywa w rytm skocznej i radosnej muzyki. Na własnej skórze przekonały się o tym dziewczyny z Celtomanii i Irish Steps, częstochowskich grup hołdujących kulturze Zielonej Wyspy.
13 listopada 2014
Laureatką The Look Of The Year 2014 została 16-letnia mieszkanka naszego miasta ALEKSANDRA KIELAN, która już w grudniu reprezentować będzie Polskę na światowym finale we Włoszech.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI