Typograficzna grafika promująca wystawę "Krew w Piach"

Wystawy

Wystawa "Krew w piach"​ Sętowski/Gawron

Galeria IRON OXIDE (Ul. Komornicka 127)
2020-10-18, godz. 14:00
Udostępnij

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia najnowszej ekspozycji w galerii sztuki współczesnej Iron Oxide. Tym razem prezentowana będzie wystawa projektu Sętowski / Gawron pt. "Krew w piach"

Świat sztuki w Polsce przypomina wyobrażenie o dzikim zachodzie znane z amerykańskich i włoskich produkcji filmowych. Prowincjonale miasteczka terroryzowane są co rusz przez gangi tandety i złego smaku. Poszukiwacze złota liczą, że to właśnie im uda się wygrać los na loterii, który odmieni ich marne i szare życie. Niegodziwcy starają się wykorzystać swoją pozycję by trzymać pod butem słabszych. Dostrzegając tą sytuację dwóch rewolwerowców (Jan Sętowski i Łukasz Gawron) staje do samobójczej walki przeciw wszystkim. Niedługo ulice miasteczka spłyną krwią. "Tych złych" lub ich własną.

Z powodu sytuacji związanej z pandemią COVID-19 prosimy o przestrzeganie odgórnych zaleceń w tym posiadanie maski ochronnej. Galeria zapewni płyn do dezynfekcji rąk. W budynku przebywać będzie mogła tylko określona ilość osób zgodna z zarządzeniem. Czas zwiedzania został rozciągnięty na okres czterech godzin więc każdy będzie miał okazję zwiedzić ekspozycję.