Obsada aktorska spektaklu ??Przychodzi baba do lekarza?

Teatr

„Przychodzi baba do lekarza”

ACK Politechniki Częstochowskiej (al. Armii Krajowej 23/25)
2021-03-08, godz. 18:00 2021-03-08, godz. 20:00
Udostępnij

„Przychodzi baba do lekarza” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie z muzyką na żywo!


Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór.


Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, co sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show. Przez około 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć!


Obsada wymienna: Doktor - Adam Adamonis / Łukasza Konopka, Kleo - Aleksandra Nieśpielak, Pacjent - Wojciech Czerwiński / Krzysztof Wieszczek, Gena - Ewa Florczak / Grażyna Zielińska, Kasia - Dorota Szperlak

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak | O La La Teatr

Muzyka: Aleksandra Nieśpielak

Opracowanie muzyczne: Michał Borowski (piano, sax)