SZUKAJ
CO/GDZIE/KIEDY W CZĘSTOCHOWIE Portal kulturalny
Wokalistka Ana Andrzejewska
10/2019

Pobierz PDF

ANA ANDRZEJEWSKA MA TALENT

Częstochowska wokalistka Ana Andrzejewska już wiele razy udowodniła, że ma talent i głos, którym może zaczarować wszystkich. Ostatnio udało jej się zachwycić Małgorzatę Foremniak.


We wrześniu Ana wzięła udział w eliminacjach do znanego talent show „Mam talent”. Zaprezentowała w nim utwór ze swojego autorskiego materiału, który przygotowuje na potrzeby solowej płyty. Zaśpiewała„Stuck in love”, utwór, który od kilku tygodni może - cie już znaleźć w sieci. Jury, czyli Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak, było pod ogromnym wrażeniem. Najbardziej jednak występ Any ujął tę ostatnią, która zdecydowała się nacisnąć złoty przycisk. Słuchając ciebie, poczułam fizycznie lekkość, jakbym przeniosła się w inną rzeczywistość - powiedziała aktorka po występie Any. Złoty przycisk to wyróżnienie, które jest bez - pośrednią przepustką do półfinału programu, który będzie odbywać się już na żywo. Może być naciśnięty przez jurorów tylko raz podczas jednego castingu. Półfinał programu, w którym wystąpi Ana, odbędzie się 26 października. Zwycięską dwójkę z każdego półfinałowego odcinka wyłonią tym razem widzowie. Zatem to, czy Ana przejdzie do finału, zależy od nas.


Przypomnijmy, Ana Andrzejewska to częstochowska wokalistka, która znana jest z wielu koncertów w naszym mieście, także podczas cyklu „Aleje - tu się dzieje!”. W jej repertuarze są za- równo utwory jazzowe, jak i pop. Półfinał z udziałem Any będzie można oglądać 26 października o godz. 20.00 w programie „Mam talent”. Warto mieć wtedy telefon w ręce! mf