SZUKAJ
CO/GDZIE/KIEDY W CZĘSTOCHOWIE Portal kulturalny

Plansza strzelnicza z śladami po kulach
6/2019

Pobierz PDF

ZAWODY STRZELECKIE

Już 2 czerwca Częstochowskie Stowarzyszenie Strzeleckie będzie organizatorem III Amatorskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Formuła amatorska otwiera drzwi do występów w imprezie praktycznie każdemu zainteresowanemu tą dyscypliną sportu. A grono to z roku na rok jest coraz większe.


Wystarczy mieć skończone 10 lat i dobre chęci, by wziąć udział w naszym współzawodnictwie. Niepotrzebna jest żadna licencja, czy pozwolenie na broń. Oczywiście ci najmłodsi muszą przyjść do nas z opiekunem. Zawody zaczynamy o godzinie 10.00 i wówczas będziemy przyjmowali zapisy – informuje prezes CSS, Paweł Ciurzyński.


Każdy uczestnik będzie miał do oddania 10 strzałów z pistoletu kalibru 22 mm LR. Sprzęt strzelecki zapewnia, rzecz jasna, organizator. Triumfatorem zmagań będzie osoba, która zdobędzie w swoich próbach najwięcej punktów.


Przypominamy, że strzelnica zawiadywana przez Częstochowskie Stowarzyszenie Strzeleckie zlokalizowana jest przy ul. św. Andrzeja 8/10. Tam też zapraszamy wszystkich miłośników broni sportowej.


az