Napis "Studio Piosenki Metro Częstochowa" ma czarnym tle

Muzyka

Koncert Studia Piosenki Metro Częstochowa

Restauracja 68 (al. Armii Krajowej 68)
2021-06-24, godz. 19:00
Udostępnij

W czwartek 24 czerwca w Restauracja 68 na ulicy Armii Krajowej 68, odbędzie się koncert z udziałem uczestników działającego w Częstochowie Studia Piosenki Metro. W wieczorze wystąpią członkowie najstarszej grupy „dorosłych”, w którym zaprezentują swoje umiejętności wokalne poparte wielomiesięczną pracą.


Zajęcia wokalne w Studio rozpoczęły się w marcu 2020 roku, jednak okres pandemii spowodował kilka przerw w spotkaniach jej uczestników, w skład których wchodzą trzy grupy wiekowe: dzieci, młodzież i dorośli. Ograniczenia nie wpłynęły jednak na rozwój niektórych członków grupy, takich jak Jacek Smykal czy Dorota Goliniewska. Razem z wieloma innymi uczestnikami wzięli oni udział w konkursie Mikrofon dla Ciebie organizowanym przez Studio Piosenki Metro w Warszawie, w którym przeszli do półfinału.


Pani Dorota Goliniewska w nagrodę dostała zaproszenie do restauracji Studia Piosenki Buffo w Warszawie, a Pan Jacek Smykal dostał zaproszenie do uczestnictwa w „Wieczorze francuskim” na deskach Teatru Studio Buffo w Warszawie wraz ze wszystkimi aktorami biorącymi udział w tym przedstawieniu. Najbliższe występy „Wieczoru francuskiego”, w których będzie można posłuchać i obejrzeć Pana Jacka Smykal to 19 czerwca i 9 lipiec.